MENEDŻERSKIE
OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

MENEDŻERSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

85-014 BYDGOSZCZ
ul. Staszica 4   (budynek VI LO)
tel. 52 345 58 66   dyrektor@plm.pl

Sekretariat i Dyrektor, pok. nr 10.

w jedynej w regionie prywatnej szkole średniej, w której nauka jest
BEZPŁATNA

KLASA POLICYJNA

Zajęcia mają charakter praktyczny, a prowadzone są przez doświadczonych funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji. Uczniowie opanowują techniki interwencji, uczą się samoobrony i odbywają kurs posługiwania się pałką policyjną "tonfa".

Korzystamy ze strzelnicy. Organizujemy obozy sprawnościowe.

KLASA EVENT MANAGER

Profil przeznaczony jest dla osób interesujących się kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez, spotkań i wyjazdów. W czasie zajęć uczniowie mają możliwość poznania metod i technik zarządzania zespołem, uczą się wykorzystywać social media w promocji eventów, przygotowują się do publicznych wystąpień. Podczas zajęć praktycznych nabywają wiedzę z zakresu logistyki miejskiej.

W naszej szkole uczniowie mają możliwość rozwinięcia umiejętności planowania i realizacji eventów w oparciu o najnowsze trendy celebryckie.

KLASA OGÓLNA

Klasa stworzona z myślą o tych, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanych zainteresowań przedmiotowych a swoją decyzję odkładają w czasie.