MENEDŻERSKIE
OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

MENEDŻERSKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

85-014 BYDGOSZCZ
ul. Staszica 4   (budynek VI LO)
tel. 52 345 58 66   dyrektor@plm.pl

Sekretariat i Dyrektor, pok. nr 10.

w jedynej w regionie prywatnej szkole średniej, w której nauka jest
BEZPŁATNA

Zapraszamy do wypełnienia kwestionariusza rekrutacyjnego on-line, który znajduję się poniżej. Wówczas zaprosimy Cię wraz z rodzicami na indywidualne spotkanie z dyrektorem szkoły. W czasie rozmowy poznajemy predyspozycje i uzdolnienia przyszłego ucznia. Na koniec spotkania dyrektor podejmuje decyzję o przyjęciu ucznia do szkoły.

Przy zapisie do naszej szkoły będziesz potrzebował następujące dokumenty:
  • kwestionariusz osobowy (wysłany on-line)
  • cztery zdjęcia
  • zaświadczenie o wynikach egzaminu przeprowadzonego w gimnazjum
  • świadectwo ukończenia gimnazjum
  • kartę zdrowia z gimnazjum.
  •
    Dokumenty należy składać w Sekretariacie Szkoły przy ul. Staszica 4 (budynek VI LO) w pokoju 10.

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
    Nr tel. 52 345 58 66, tel. kom. 513 192 885.

Dla uczniów rozpoczynających naukę organizujemy wyjazd adaptacyjny w szkolnej bazie terenowej w Rafie k. Ostromecka. Z dala od miejskiego hałasu, młodzież ma okazję poznać się i zaprzyjaźnić uczestnicząc w bogatym programie zajęć integracyjnych. Tam też odbywa się pierwsze spotkanie z wychowawcą i nauczycielami. Wyjazd kończy się wspólnym ogniskiem, na które przyjeżdżają również rodzice.